Özledik Seni EFENDİM!!!
Özledik Seni EFENDİM!!!
Özledik Seni EFENDİM!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özledik Seni EFENDİM!!!

Sen canlarda canansınSen gönüller sultanısınSen hürmetine yaratıldığımız zatsınVe ve sen MUHAMMED MUSTAFA'SIN(s.a.v.)

KapıAnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Yeni Gelenler Buraya
Azerice dersi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 9:38 am tarafından Rasul Sevdalısı

» Son Harften Ulke Bulma
Azerice dersi Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:58 pm tarafından gülşah

» Ustteki Uyenin Nesini Begendin?
Azerice dersi Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:11 pm tarafından gülşah

» Tersten yazalım
Azerice dersi Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:37 pm tarafından *birgül*

» A'dan Z'ye kadar isim
Azerice dersi Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:34 pm tarafından *birgül*

» isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...
Azerice dersi Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 7:22 pm tarafından *birgül*

» Azerice dersi
Azerice dersi Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 12:02 pm tarafından Sabo Aga

» Kendi Kalemimden
Azerice dersi Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:59 am tarafından Sabo Aga

» yermisin? yemezmisin ?
Azerice dersi Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 1:13 pm tarafından *birgül*

En iyi yollayıcılar
*birgül*
Azerice dersi Vote_lcapAzerice dersi Voting_barAzerice dersi Vote_rcap 
merve29
Rasul Sevdalısı
rabia
Sabo Aga
sarmaşık gülü
_¢αηαη١٩٥٤_
urfalı
yolcu_serhan
Alperen.58
Forum

Azerice dersi

+2
*birgül*
Sabo Aga
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Aldığı Teşekkür : 1

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 6:46 pm

Kim isterse katila bilir.
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

Aldığı Teşekkür : 4

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 7:40 pm

ben veremem ama alırım Smile Smile sayende 3 dilim olur Smile
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 7:08 am

*birgül* demiş ki:
ben veremem ama alırım Smile Smile sayende 3 dilim olur Smile
Canım kardeşim dersi insallah kısmetse ben vericem insallah dediyin gibi seneye 3 dilin olur
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 9:12 am

inşallah abim Smile Smile ingilizceyle almanca biliyorum azerice de öğreniriz kısmetse eder 3 dil Smile Smile
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

Aldığı Teşekkür : 0

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 1:12 pm

Nasipse Bende istiyorum:)
Rasul Sevdalısı
Admin
Admin
Rasul Sevdalısı

Aldığı Teşekkür : 2

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 2:48 pm

ben olmadan hayatta olmaz:D dersin tadı kaçar zaten biz karar vemiştik:D bende istiyorum ağam banada verirsin inşallah:)
http://rasulsevdalisiyiz.yetkinforum.com
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:47 pm

Insallah hep birlikte oyrenicez bende oyrtemeniniz olaraktan inaniyorum ki insallah basricaz
rabia
Forum Editörü
Forum Editörü
rabia

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 10:52 am

cengiz örgetmen
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 6:18 pm

arkadaşlar dil dildir siz öğreninde işinize yarar elbet abi kimse öğretmeye niyetliysen ben de öğrenmeye niyetliyim Azerice dersi Icon_smile Azerice dersi Icon_smile . Ayrıca ben almanca biliyorum ama çok fazla değil eğer bilenler varsa ve bana da yardım ederlerse o kişiyle beraber almanca da öğretebilirim.Ama cengiz abi kimse öğrenmezse de ben Azerice öğrenmeye niyetliyim daha önce de dediğim gibi Azerice dersi Icon_smile Azerice dersi Icon_smile

En son *birgül* tarafından Çarş. Kas. 11, 2009 7:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 6:39 pm

*birgül* demiş ki:
arkadaşlar dil dildir siz öğreninde işinize yarar elbet abi kimse öğrenmeye niyetliysen ben de öğrenmeye niyetliyim Smile Smile . Ayrıca ben almanca biliyorum ama çok fazla değil eğer bilenler varsa ve bana da yardım ederlerse o kişiyle beraber almanca da öğretebilirim.Ama cengiz abi kimse öğrenmezse de ben Azerice öğrenmeye niyetliyim daha önce de dediğim gibi Smile Smile
Tesekkurler birgul kardes
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 6:41 pm

Arkadaslar sizden bir az saygili olmagnizi istiyorum kim oyrenmek istemiyorsa oyrenmesin zorla diyilki acikcasi yazdiklarinizi okudukda  kizdim  hic beden  turk dili ile ilgi kotu bir soz duydunuzmu tabiki yok bakin ben nasil turkce konusuyorum fenami olur sizde ben nasil tukceyi konusuyorumsa sizde oyle azericeyi konussaniz
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 7:18 pm

Sabo Aga demiş ki:
Arkadaslar sizden bir az saygili olmagnizi istiyorum kim oyrenmek istemiyorsa oyrenmesin zorla diyilki acikcasi yazdiklarinizi okudukda kizdim hic beden turk dili ile ilgi kotu bir soz duydunuzmu tabiki yok bakin ben nasil turkce konusuyorum fenami olur sizde ben nasil tukceyi konusuyorumsa sizde oyle azericeyi konussaniz

Sana katılıyorum abi arkadaşlar lütfen sözlerimizde kırıcı olmayalım.Öğrenmek istemiyorsanız ya da bunun uygun olmadığını düşünüyorsanız daha usturuplu bir dille diyeceklerinizi diyebilirsiniz.Ama kendiniz öğrenmek istemiyorsanız bari en azından öğretene ve öğrenenlere saygılı olun lütfen.Öğrenmek istemeyenler ben öğrenmek istemiyorum deyip çekilebilirler.Abi hiç kimse kalmasa bile ben bu Azericeyi öğrenmeye niyetliyim.Sen başla derslerine öğrenmek isteyen öğrenir öğrenmek istemeyenler de en azından bu konunun bu başlığından uzak durarak öğrenmeyebilir
rabia
Forum Editörü
Forum Editörü
rabia

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 1:57 pm

Sabo Aga demiş ki:
Arkadaslar sizden bir az saygili olmagnizi istiyorum kim oyrenmek istemiyorsa oyrenmesin zorla diyilki acikcasi yazdiklarinizi okudukda kizdim hic beden turk dili ile ilgi kotu bir soz duydunuzmu tabiki yok bakin ben nasil turkce konusuyorum fenami olur sizde ben nasil tukceyi konusuyorumsa sizde oyle azericeyi konussaniz
abi bilirsin seni kendi öz abimden ayrtmam seni kırcak bişey de demem demedim de sadece ne işimze yarıcmızaı söldim çünkü siz dilinz bizm dilimz aynı hemn hemn ben sadce bunu dedim abi seni de kırcak bişey çıkmadı azmdan ama genede küçüklümü yapıpım hatm oldı halde özürdiliyorum
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 8:06 pm

rabia demiş ki:
Sabo Aga demiş ki:
abi bilirsin seni kendi öz abimden ayrtmam seni kırcak bişey de demem demedim de sadece ne işimze yarıcmızaı söldim çünkü siz dilinz bizm dilimz aynı hemn hemn ben sadce bunu dedim abi seni de kırcak bişey çıkmadı azmdan ama genede küçüklümü yapıpım hatm oldı halde özürdiliyorum
biliyorum kardesim sen beni hic bir zaman kirmazsin kardesim onun icin ozur dilemenede hic gerek yok kardesimmmmmm benim
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 8:26 pm

Arkadaslar ilk dersle basliyoruzHarflar ayni bir kac harif haric onunda zamanla insalah oyrenicezilk dersAzeri-Men Sen O Biz Siz OnlarTurk-Ben Sen O Biz Siz OnlarAzeri-Salam Alaykum Necesen?YahsiyamTurk-Selam Aleykum Nasilsin? Iyiyim             
rabia
Forum Editörü
Forum Editörü
rabia

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:47 am

Sabo Aga demiş ki:
rabia demiş ki:
Sabo Aga demiş ki:
biliyorum kardesim sen beni hic bir zaman kirmazsin kardesim onun icin ozur dilemenede hic gerek yok kardesimmmmmm benim
tamam ozman
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:52 am

iste bu kardesim benim
rabia
Forum Editörü
Forum Editörü
rabia

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:53 am

ewet abi senin kardeşin bu ama bu kardeşini içindeki kalbi bşi sen anlyosun
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:56 am

bsi ne demek anlamadim ya rica ederim 
rabia
Forum Editörü
Forum Editörü
rabia

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 7:59 am

kalbi bi sen anlrsın demk istedim
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 8:01 am

tesekkurler rica ederim ya 
rabia
Forum Editörü
Forum Editörü
rabia

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 8:01 am

bişeydeğil abi
Rasul Sevdalısı
Admin
Admin
Rasul Sevdalısı

Azerice dersi Empty
MesajKonu: DİKKKAT!!!   Azerice dersi Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 6:47 pm

Arkadaşlar burası tartışma bölümü değil.Ayrıca kimsenin farklı bir dile kaba demeye hakkı yok!En azından bunu o dili kullanan kişinin yüzüne karşı söylemeyelim.Eğer öğrenmek isteyenler varsa katılsın.İstemeyenler de karışmasın.Sabo Ağa kardeşimizin kalbini kırmayalım lütfen.O o kadar uğraşsın öğretmeye, biz de yok Azerice şöyle,yok böyle diyelim.Bunu Rasul Sevdalıları'na hiç yakıştıramadım açıkçası.Özür dileyerek söylüyorum ki eğer tartışma büyürse bu konu kilitlenecek veya silinecektir.Daha sonra tekrar açılabilir tabi...
http://rasulsevdalisiyiz.yetkinforum.com
Sabo Aga
Forum Editörü
Forum Editörü
Sabo Aga

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 10:50 am

Rasul Sevdalısı demiş ki:
Arkadaşlar burası tartışma bölümü değil.Ayrıca kimsenin farklı bir dile kaba demeye hakkı yok!En azından bunu o dili kullanan kişinin yüzüne karşı söylemeyelim.Eğer öğrenmek isteyenler varsa katılsın.İstemeyenler de karışmasın.Sabo Ağa kardeşimizin kalbini kırmayalım lütfen.O o kadar uğraşsın öğretmeye, biz de yok Azerice şöyle,yok böyle diyelim.Bunu Rasul Sevdalıları'na hiç yakıştıramadım açıkçası.Özür dileyerek söylüyorum ki eğer tartışma büyürse bu konu kilitlenecek veya silinecektir.Daha sonra tekrar açılabilir tabi...

zaten tartisma coktan bitmis konun silinmeye va kilitlenmeye hic gere yok
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

Azerice dersi Empty
MesajKonu: Geri: Azerice dersi   Azerice dersi Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 11:19 am

Arkadaşlar ben de Cengiz abiden öğrendiğim birkaç sözcüğü de yazayım o halde Azerice dersi Icon_smile Azerice dersi Icon_smile

Anne=>Ana

Baba=>Ata

Amca=>Emi

Hala=>Bibi

Dayı=>Dayı

Teyze=>Hala

dede=>baba

anneanne ve babaanne=> Nene

şimdilik bu kadar öğrenebildim öğrendikçe paylaşırım inşallah Azerice dersi Icon_smile Azerice dersi Icon_smile

Azerice dersi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki