Özledik Seni EFENDİM!!!
Özledik Seni EFENDİM!!!
Özledik Seni EFENDİM!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özledik Seni EFENDİM!!!

Sen canlarda canansınSen gönüller sultanısınSen hürmetine yaratıldığımız zatsınVe ve sen MUHAMMED MUSTAFA'SIN(s.a.v.)

KapıAnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Yeni Gelenler Buraya
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 9:38 am tarafından Rasul Sevdalısı

» Son Harften Ulke Bulma
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:58 pm tarafından gülşah

» Ustteki Uyenin Nesini Begendin?
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:11 pm tarafından gülşah

» Tersten yazalım
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:37 pm tarafından *birgül*

» A'dan Z'ye kadar isim
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:34 pm tarafından *birgül*

» isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 7:22 pm tarafından *birgül*

» Azerice dersi
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 12:02 pm tarafından Sabo Aga

» Kendi Kalemimden
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:59 am tarafından Sabo Aga

» yermisin? yemezmisin ?
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 1:13 pm tarafından *birgül*

En iyi yollayıcılar
*birgül*
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Vote_lcapSevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Voting_barSevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Vote_rcap 
merve29
Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Vote_lcapSevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Voting_barSevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Vote_rcap 
Rasul Sevdalısı
rabia
Sabo Aga
sarmaşık gülü
_¢αηαη١٩٥٤_
urfalı
yolcu_serhan
Alperen.58
Forum

Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler...

YazarMesaj
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

Aldığı Teşekkür : 0

Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Empty
MesajKonu: Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler...   Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:08 pm

Selamunaleyküm;
Arkadaşlar, ben çeşitli sözler paylaşmayı da öğrenmeyi de çok severim.. Eğer etkilendiğiniz veya çok sevdiğiniz sözleriniz varsa burda paylaşırsanız mutlu olurum..Smile
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler...   Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:08 pm

Her gönül bir tek sevgiliye dönüktür aslında.. Lakin kıblesi yanlıştır.. Bulduğunu sandığı şey gerçekte aradığı değildir… Kimisi bir gül yüzlü güzele meftun,kimisi bir ceylan bakışlıya mecnundur,bazısı dünyaya kanmış,bazısı mala mülke aldanmıştır.. …...Oysa... her biri birSEVGiLi tarafından sınanmıştır...
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler...   Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler... Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 3:01 pm

''Varlık Allah'a aittir... Gerisi hep hayal ve düşten ibarettir...
Bugüne dek bildiğim, bulduğum ve sahip olduğum her şey gerçekte O'ndan ibaret imiş...
Zannım, hakikate yönelince sevgim de aşk oluverdi...'' (Fuzuli)

Sevdiğiniz (etkilendiğiniz) Sözler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahabelerden Sözler