Özledik Seni EFENDİM!!!
Özledik Seni EFENDİM!!!
Özledik Seni EFENDİM!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özledik Seni EFENDİM!!!

Sen canlarda canansınSen gönüller sultanısınSen hürmetine yaratıldığımız zatsınVe ve sen MUHAMMED MUSTAFA'SIN(s.a.v.)

KapıAnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Yeni Gelenler Buraya
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 9:38 am tarafından Rasul Sevdalısı

» Son Harften Ulke Bulma
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:58 pm tarafından gülşah

» Ustteki Uyenin Nesini Begendin?
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:11 pm tarafından gülşah

» Tersten yazalım
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:37 pm tarafından *birgül*

» A'dan Z'ye kadar isim
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:34 pm tarafından *birgül*

» isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 7:22 pm tarafından *birgül*

» Azerice dersi
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 12:02 pm tarafından Sabo Aga

» Kendi Kalemimden
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:59 am tarafından Sabo Aga

» yermisin? yemezmisin ?
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 1:13 pm tarafından *birgül*

En iyi yollayıcılar
*birgül*
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Vote_lcapisim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Voting_barisim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Vote_rcap 
merve29
isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Vote_lcapisim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Voting_barisim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Vote_rcap 
Rasul Sevdalısı
rabia
Sabo Aga
sarmaşık gülü
_¢αηαη١٩٥٤_
urfalı
yolcu_serhan
Alperen.58
Forum

isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...

3 posters
YazarMesaj
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

Aldığı Teşekkür : 0

isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Empty
MesajKonu: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 9:13 am

Selamunaleyküm;
Umarım beğenirsiniz arkadaşlar..
Oyunu anlatayım
Şimdi bir arkadaşımız bir harfle bir isim söyleyecek (insan ismi) sıradaki söylenen ismin son harfiyle şehir, diğeri söylenen şehrin son harfiyle hayvan, ötekide hayvan isminin son harfiyle bitki, diğeri de bitkinin son harfiyle eşya..
Öyle oyun sürüp gidecek, hadi kolay gelsin...Smile
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 9:14 am

siftah benden bereketi Allah'tan isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... 576317
A harfiyle başlayayım
::::AYŞEGÜL:::
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

Aldığı Teşekkür : 4

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 11:50 am

aydın

inşallah oyunu doğru anlamışımdır Very Happy
sarmaşık gülü

sarmaşık gülü

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 2:50 pm

*birgül* demiş ki:

aydın

inşallah oyunu doğru anlamışımdır isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... 576317

ruh ikizim sanırım hata bende anlatamadım.. Hiç bir şeyi beceremem ki meselan ben AYŞEGÜL dedimya sonu L harfiyle bitiyor, sende L harfiyle başlayan bir şehir söyleyecektin.. Neyse senin Aydın'la devam edelim..
AydıN
(aklıma bi şey gelmiyo isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... 576317 )
NİL BALIĞI..
hadi kolay gele arkadaşlar..Smile
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 4:57 pm

sarmaşık gülü demiş ki:
*birgül* demiş ki:

aydın

inşallah oyunu doğru anlamışımdır isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... 576317

ruh ikizim sanırım hata bende anlatamadım.. Hiç bir şeyi beceremem ki meselan ben AYŞEGÜL dedimya sonu L harfiyle bitiyor, sende L harfiyle başlayan bir şehir söyleyecektin.. Neyse senin Aydın'la devam edelim..
AydıN
(aklıma bi şey gelmiyo isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... 576317 )
NİL BALIĞI..
hadi kolay gele arkadaşlar..isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_smile

yok estağfirullah benim jeton köşeli olduğu için ben geç anlıyorum kusura bakma Very Happy

bitki

Isırgan otu

anlamış mıyım bu sefer Very Happy
merve29
Admin
Admin
merve29

Aldığı Teşekkür : 1

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 10:59 pm

Ugur
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 5:52 am

Rize
merve29
Admin
Admin
merve29

Aldığı Teşekkür : 1

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 1:46 am

emine
*birgül*
Süper Mod
Süper Mod
*birgül*

MesajKonu: Geri: isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...   isim, şehir, hayvan, bitki, eşya... Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 7:22 pm

erzurum Smile

isim, şehir, hayvan, bitki, eşya...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A'dan Z'ye kadar isim
» Isim tercihi
» Bu Isim Senin Ney Oluyor?
» Son harften isim türetme